Qera, Apartament 2+1+2+blk, Komuna e Parisit – Kristal Center, 800 Euro

 • € 800
Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2+blk, Komuna e Parisit – Kristal Center, 800 Euro

Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2+blk, Komuna e Parisit – Kristal Center, 800 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Rruga Ndrek Luca, Kristal Center

• i Mobiluar

• Kati 3

•Pallat I ri me ashensor

• 800 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 870m² ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar totalisht, i shtruar me parket dhe i pajisur me 3 kondicionere. I orientuar nga Lindja.

Nuk lejohen kafshe shtepiake.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 11:29 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 11:29 am
 • ID e pronës: MRE-27241
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509