Qera Apartament 2+1, Don Bosko , 500€

 • € 500
Shkolla 9-vjeçare
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, Don Bosko , 500€

Shkolla 9-vjeçare
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, Don Bosko , 500€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Don Bosko ne rrugen Hajredin Shtino, tek shkolla Qazim Turdiu

• i Mobiluar

• Kati 7 me ashensor

• 500euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 90m² ne katin e 7 te nje pallati me ashensor. . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti dhe 2ballkone.

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 11:20 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 3:30 pm
 • ID e pronës: MRE-27234
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 69 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Don Bosko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkolla 9-vjeçare
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135