Qera, Apartament 2+1+2WC,Bllok, 700 Euro

 • € 700
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2WC,Bllok, 700 Euro
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament, 2+1+2WC, Bllok, 700 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Bllok, prane Sheshi Wilson

• E mobiluar

• Kati 4

• Pallat

• 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament me tipologji 2+1 dhe me siperfaqe 100 m². Eshte e organizuar nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma,2 tualete dhe ballkoni dhe gjendet ne katin e 4 te nje pallati. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.Apartamenti ndodhet ne nje zone me  nje kerkes te larte per banim, eshte e qete dhe ka afer cdo facilitet per nje jetes sa me komode.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 4:06 pm Përditësuar 18 Mars, 2024 at 4:06 pm
 • ID e pronës: MRE-35694
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521