Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Astir, 125,000 Euro

 • € 125,000
Vila L, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Astir, 125,000 Euro
Vila L, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

 

Agjencia Morina Shet Apartament 2+1+2+blk, Astir, 125,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Vila L

• e mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• Siperfaqe 93m²

• Cmimi 125,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe prej 93m², i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, korridori, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.

Eshte i sapo restauruar me punime cilesore.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©Xhulio- MORINA REAL ESTAT

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 5:08 pm Përditësuar 4 Prill, 2024 at 11:32 am
 • ID e pronës: MRE-35740
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vila L, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518