Qera, Apartament 2+1+Bllk, Kopeshti Botanik, 450 Euro

 • € 450
Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+Bllk, Kopeshti Botanik, 450 Euro
Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+bllk, Kopshti Botanik, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Selite E Vjeter

• Kati 4

•Siperfaqe 105 m²

• Pallati I  Ri

• 450 Euro

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 105 m² dhe ndodhet në katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor prane xhamise te kopeshti botanik.

Apartamenti jepet i pa mobiluar , dhe ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

LIROHET NE DT 20 MARS

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Mars, 2024 në 11:55 am Përditësuar 8 Mars, 2024 at 11:55 am
 • ID e pronës: MRE-34273
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121