Qera, Apartament 2+1,Kodra E Diellit, 550 Euro/Muaj

 • € 550
Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Kodra E Diellit, 550 Euro/Muaj
Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Kodra e Diellit, 550  euro/muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane Nnjesise Bashkiake Nr 13, Kodra e Diellit

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ashensor

• 💶 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 106m² dhe gjendet në katin 3 ne nje pallat te ri me ashensor, Prane Nnjesise Bashkiake Nr 13, Kodra e Diellit

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar sipas preferencave , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,  tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone me kerkese te larte per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshem afer.

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 3:11 pm Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 12:17 pm
 • ID e pronës: MRE-35422
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127