Qera, Shtepi private 2+1, Ali Demi, 50000 Leke

 • € 500
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi private 2+1, Ali Demi, 50000 Leke
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

PERSHKRIMI:

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Shtepi private 2+1, Ali Demi, 50.000 leke/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ali Demi Pike Referimi: ish Uzina Gjeologjike
 • E mobiluar
 • Kati 1
 • Shtepi private
 • Cmimi 50000 Leke/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera nje shtepi private me oborr me një sipërfaqe totale prej 108 m², e mobiluar shume mire, me oborr dhe vend parkimi per nje veture. Ambjenti i brendshem perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Shtepia eshte disponibel pas dates 20 mars 2024.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 2:28 pm Përditësuar 15 Mars, 2024 at 2:29 pm
 • ID e pronës: MRE-35418
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 108 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508