Qera, Hyrje Private 2+1, Mbrapa Amerikan 2, 350 Euro

 • € 350
Rruga Pavllo Pavli, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Mbrapa Amerikan 2, 350 Euro
Rruga Pavllo Pavli, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Mbrapa Amerikan 2, 350 Euro I diskutueshem

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pavllo Pavli, Allias

• E mobiluar

• Kati i 1

• Shtepi Private

•350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 1 te nje shtepije private  me siperfaqe 70 m² ne rrugen Pavllo Pavli, Allias. Ambienti eshte i mobiluar dhe organizohet nga kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, 2 dhoa gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire per nje jetese sa me komode.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 2:25 pm Përditësuar 13 Prill, 2024 at 6:45 pm
 • ID e pronës: MRE-35405
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pavllo Pavli, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521