Qera, Apartament 3+1, ISh Blloku, 800  euro/muaj

 • € 800
Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, ISh Blloku, 800  euro/muaj
Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, ISh Blloku, 800  euro/muaj

• Tipologjia: 3+1

• Adresa:Bar Roma

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat Ekzistus

• 💶 800 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 112m² dhe gjendet në katin 3 ne nje pallat Ekzistues. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 sexhorno 1 aneks gatimi me dritare 1 tualet me dritare. 2 depo në korridor për këpucë dhe rroba. 3 ballkone(2 te mbyllur vetrate)..APARTAMENTI LIROHET NE FILLIM TE MUAJIT MAJ …

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Mars, 2024 në 10:08 am Përditësuar 21 Mars, 2024 at 1:18 pm
 • ID e pronës: MRE-35453
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127