Qera, Pjes Vile, 1+1, RR. MIHAL GRAMENO, 250 Euro

 • € 250
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 1+1, RR. MIHAL GRAMENO, 250 Euro
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1,RR. MIHAL GRAMENO , 250 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: RR. MIHAL GRAMENO

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  250 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 55 m² ne katin e pare te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, dhoma gjumit, 1 tualet, oborr. Vendparkim i perfshire.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Mars, 2024 në 10:59 am Përditësuar 8 Prill, 2024 at 10:18 am
 • ID e pronës: MRE-35469
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931