Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave, 500 Euro

 • € 500
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave, 500 Euro
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave, 500 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Perballe Gjimnazit ”Sami Frasheri”

•Bosh

• Kati 2

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati ekzistues.

Apartamenti  jepet bosh dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi dhe nje tualet. APARTAMENTI MUND TE JEPET BOSH, MUND TE JEPET I MOBILUAR, DHE MUND TE JEPET PER AIRBNB. LIROHET NE FILLIM TE QERSHORIT!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Maj, 2024 në 9:43 am Përditësuar 4 Maj, 2024 at 9:43 am
 • ID e pronës: MRE-45607
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134