Qera, Apartament 3+1 ,Ruga E Kavajes, 950 Euro/Muaj

 • € 950
Rruga e Kavajës, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1 ,Ruga E Kavajes, 950 Euro/Muaj
Rruga e Kavajës, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 950

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1,Ruga E Kavajes 800  euro/muaj

Tipologjia 3+1
Adresa: Rruga E Kavajes
E Mobiluar
Kati 3
Pallat I Ri
Cmimi 950 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 3+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I  mobiluar , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, 2 tualeti dhe ballkoni.

LIROHET NE MAJ

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 21 Mars, 2024 në 2:19 pm Përditësuar 21 Mars, 2024 at 2:19 pm
 • ID e pronës: MRE-36209
 • Çmimi: € 950
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121