Qera Apartament 3+1, Sauk, 330euro.

 • € 330
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 3+1, Sauk, 330euro.
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira shtepi private 3+1, Sauk, 330euro.

• Tipologjia:3+1

• Adresa: Sauk, rruga per Farke

• Pjeserisht i mobiluar

• Kati i pare

• Shtepi private

• 330 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e pare te nje shtepije private. Hyrja ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit  1 dhome gjumi, 2 tualete, vendparkimi dhe oborri .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 27 Mars, 2024 në 4:16 pm Përditësuar 28 Mars, 2024 at 1:12 pm
 • ID e pronës: MRE-37165
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk/Qendra TEG

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
+355694276521