Qera Hyrje Private 1+1, Yzberisht, 300€

 • € 300
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Hyrje Private 1+1, Yzberisht, 300€
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera hyrje private 1+1, Yzberisht, 300€

 

• Tipologjia: 1+1

 

• Adresa: Yzberisht,prane shkolles Myslym Shima

 

• E mobiluar

 

• Kati 2

 

•vile 3 kateshe

 

• 300 euro / muaj

 

 

 

✨Informacione rreth prones:

 

Jepet me qira hyrje private 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 1 te nje shtepie ne Yzberisht .Hyrja eshte e organizuar nga dhoma e gjumit, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti .

 

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 12:44 pm Përditësuar 25 Prill, 2024 at 1:29 pm
 • ID e pronës: MRE-43282
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934