Qera Shtepi Private 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro *I Diskutueshem

 • € 600
Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1024, Shqipëria
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi Private 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro *I Diskutueshem
Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1024, Shqipëria
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 2+1 , 21 Dhjetori, 600 Euro *I diskutueshem

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: 21 Dhjetori, Rr. Shefqet Musaraj

• Pikë Referimi: Prane zyrave te Tatim-Taksave te Bashkise Tirane

• e Mobiluar

• Kati 3

• Shtepi Private

•600 euro/muaj

 

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje private 2+1 ne katin e 3-te nje vile private 3 kateshe me siperfaqe 140m². Hyrja eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualet,ballkon 10m. Ambjenti eshte i mobiluar i kompletuar,mobilim bashkekohore, me te gjitha pajisjet e gatimit, Tv 56inch, dy frigorifer, njeri banak, kondicioner.

JEPET DHE PER AIRBNB*

 

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 12:49 pm Përditësuar 25 Prill, 2024 at 1:35 pm
 • ID e pronës: MRE-43324
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1024, Shqipëria
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934