Qera Shtepi Private 1+1 , Don Bosko, 350 Euro ,I Diskutushem.

 • € 350
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi Private 1+1 , Don Bosko, 350 Euro ,I Diskutushem.
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Shtepi Private 1+1 , Don Bosko 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Mrapa Bar Artistit

• E Mobiluar

• Kati 1

•Shtepi Private

•350  euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin e pare  te nje shtepi private  me siperfaqe 55 m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,1 dhoma e gjumit, korridori, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 1:49 pm Përditësuar 25 Prill, 2024 at 1:54 pm
 • ID e pronës: MRE-43494
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355694050127