Qera Garzoniere , Rruga Fortuzi  380Euro

 • € 380
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Garzoniere , Rruga Fortuzi  380Euro
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Garzoniere , Rruga Fortuzi  380Euro

• Tipologjia:Garzoniere

 

• Adresa:Rruga Fortuzi

• E Mobiluar

• Kati 0

•Pallat i Ri

•380 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me Qera Garzoniere ne katin e shtate te nje pallati te ri  me siperfaqe 38 m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumitdhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 1:56 pm Përditësuar 25 Prill, 2024 at 1:56 pm
 • ID e pronës: MRE-43512
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 38 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127