Qera, Apartament 1+1, Poligrafiku  340 euro/muaj

 • € 340
Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Poligrafiku  340 euro/muaj
Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Poligrafiku  340 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:  prane rrethrrotullimit te Shkozes
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 340 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 2:03 pm Përditësuar 26 Prill, 2024 at 12:12 pm
 • ID e pronës: MRE-43517
 • Çmimi: € 340
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135