Apartament 2+1, Me Qera, Ali Demi , 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Kostaq Cipo, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Me Qera, Ali Demi , 400 Euro/Muaj
Rruga Kostaq Cipo, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Ali Demi , 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kostaq Cipa

• e mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 95 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer.

Apartamenti Lirohet me 15 Maj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 10:11 am Përditësuar 26 Prill, 2024 at 10:14 am
 • ID e pronës: MRE-43619
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kostaq Cipo, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257