Qera, Apartament 4+1+2+Blk, Ish Ekspozita Shqiperia Sot, 1000 euro

 • € 1,000
Rruga Nikolla Jorga, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 4+1+2+Blk, Ish Ekspozita Shqiperia Sot, 1000 euro

Rruga Nikolla Jorga, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 4+1, Ish Ekspozita Shqiperia Sot, 1.000 euro

• Tipologjia 4+1

• Adresa: Rruga Nikolla Jorga

• I mobiluar

• Kati 8

• Pallat I ri

• 💶 1.000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 4+1, me një sipërfaqe 140m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Eshte i  shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner ne cdo ambient.

Me orientim nga jugu dhe lindja, i ndricuar natyralisht gjate gjithe dites.

Zona ku ndodhet pallati eshte e qete dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:51 pm Përditësuar 24 Shkurt, 2024 at 1:16 pm
 • ID e pronës: MRE-8302
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. e pronës: 135 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Nikolla Jorga, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ish Ekspozita

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509