Qera, Hyrje 1+1, Siri Kodra, 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje 1+1, Siri Kodra, 450 euro/muaj
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Siri Kodra, 450 euro/muaj

 • Tipologjia 1 1
 • Adresa: Rruga Siri Kodra Pike Referimi: Dispanseria
 • Bosh
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 450 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private me nje siperfaqe prej sipërfaqe prej 70 m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim të mirë, ofrohet bosh dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti. Ndodhet prane unazes se vogel se kryeqytetit.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Mars, 2024 në 2:29 pm Përditësuar 12 Mars, 2024 at 2:29 pm
 • ID e pronës: MRE-34849
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508