Qera, Hyrje Garsoniere, Siri Kodra, 200 Euro/Muaj

 • € 200
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Garsoniere, Siri Kodra, 200 Euro/Muaj
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private Garsoniere, Siri Kodra prane Hotel Meridian , 200 euro/muaj

 • Tipologjia Garsoniere
 • Adresa: Siri Kodra
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Shtepi Private
 • Cmimi 200 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private garsoniere, me një sipërfaqe prej 45m² . Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Mars, 2024 në 1:08 pm Përditësuar 26 Mars, 2024 at 6:44 pm
 • ID e pronës: MRE-36731
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129