Qera, Hyrje Private 1+1, Brryli, 500 Euro

 • € 500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Brryli, 500 Euro
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Brryli, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Prane iranianit

•I mobiluar

• Kati 1

• Vile

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 1 te nje hyrje private me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Ka oborr dhe vend parkimi per dy makina. Hyrja jepet e mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Prill, 2024 në 10:26 am Përditësuar 26 Prill, 2024 at 10:18 am
 • ID e pronës: MRE-42365
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134