Qera, Hyrje Private 1+1, Kodra Priftit, 260 euro/muaj *Lirohet Fund Muaji

 • € 260
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Kodra Priftit, 260 euro/muaj *Lirohet Fund Muaji
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 260

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Kodra Priftit, 260 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Kodra Priftit Pike Referimi: 200 metra siper Venue
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 260 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Prill, 2024 në 10:54 am Përditësuar 12 Prill, 2024 at 11:29 am
 • ID e pronës: MRE-39183
 • Çmimi: € 260
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934