Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro/Muaj

 • € 600
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro/Muaj
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 600

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 600 euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: 21 Dhjetori, prane Konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit

I mobiluar

Kati 2

đź’µ Cmimi 600 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor, Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Apartamenti lirohet me 21 Prill

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Prill, 2024 në 7:39 am Përditësuar 11 Prill, 2024 at 10:03 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-39225
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257