Qera, Hyrje Private 1+1, Rruga Jordan Misja, 300 Euro/Muaj

 • € 300
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Rruga Jordan Misja, 300 Euro/Muaj
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina qera apartament 1+1, Rruga Jordan Misja, 300 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Jordan Misja

• Kati 1

• Shtepi private

• Siperfaqe 45m²

💶 300 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 45m² dhe ndodhet ne katin e 1 ne nje shtepi private ne rrugen Jordan Misja. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone e cila po merr nje zhvillim te madh duke ofruar te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode. Ne cmim perfshihet uji dhe interneti. Hyrja eshte e vecuar.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 22 Prill, 2024 në 3:11 pm Përditësuar 22 Prill, 2024 at 4:48 pm
 • ID e pronës: MRE-42211
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355692040521