Qera, Garsoniere, Rruga Siri Kodra, VETEM PER AIRBNB, 450 Euro

 • € 450
Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Rruga Siri Kodra, VETEM PER AIRBNB, 450 Euro
Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, Rruga Siri Kodra, VETEM PER AIRBNB, 450 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• E mobiluar

• Kati i 2

• Pallat

• 450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Garsoniere ne katin e 2  te nje pallati me siperfaqe 30m².Ambienti eshte i organizuar nga dhoma e gjumit, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes ,1 tualet. Totalisht i investuar.

Apartamenti sapo eshte mobiluar dhe eshte shfrytezuar vetem per AirBnb , me pagese 40 euro dita. Ndodhet vetem 5 min larg unazes.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Prill, 2024 në 2:53 pm Përditësuar 22 Prill, 2024 at 2:53 pm
 • ID e pronës: MRE-42206
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355692040521