Qera, Hyrje Private 2+1, Pazari i Ri, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Pazari i Ri, 400 euro/muaj
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Pazari i Ri, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Tefta Tashko Pike Referimi: Pazari i Ri
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 2 Prill, 2024 në 12:55 pm Përditësuar 12 Prill, 2024 at 12:30 pm
 • ID e pronës: MRE-37826
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934