Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Rruga Hysen Xhura, Porcelan 250 Eur/muaj

 • € 250
Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Rruga Hysen Xhura, Porcelan 250 Eur/muaj
Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Rruga Hysen Xhura, Porcelan 250 Eur/muaj

 • Tipologjia 1 1
 • Adresa: Rruga Hysen Xhura Pike Referimi: mbrapa Fakultetit te UET
 • I pa mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 250 Eur /muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 1, me një sipërfaqe prej  60 m² qe gjendet në katin e 1 të pallati.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i  pa mobiluar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti, ballkon dhe vendparkim.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 2 Prill, 2024 në 2:06 pm Përditësuar 2 Prill, 2024 at 2:10 pm
 • ID e pronës: MRE-37863
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932