Qera Shtepi private 2+1 , Sauk 450Euro

 • € 450
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi private 2+1 , Sauk 450Euro
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 2+1 , Sauk 450Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Abaz Fejzo

• e Mobiluar

• Kati 2

• Shtepi private

•450 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 2+1 ne katin e dyte te nje vile private 4kateshe me siperfaqe 100 m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar  me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti , ballkoni. Shtepia ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 2 Prill, 2024 në 12:52 pm Përditësuar 2 Prill, 2024 at 12:52 pm
 • ID e pronës: MRE-37824
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135