Qera Apartament 1+1, Kopshti Botanik , 650 Euro.

 • € 650
Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, Kopshti Botanik , 650 Euro.
Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Kopshti Botanik , 650 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kopshti Botanik, rruga Kodra e Diellit

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 650 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 5  te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.
Ne cmim perfshihet administrimi+ internet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 2 Prill, 2024 në 11:43 am Përditësuar 2 Prill, 2024 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-37792
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135