Qera, Hyrje Private 2+1, Vilat Amerikane, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Vilat Amerikane, 350 euro/muaj
Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Vilat Amerikane, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga 3 Vellezerit Kondi Pike Referimi: Vilat Amerikane
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga 1 dhome gjumi,1 sallon,1 kuzhine dhe 1 tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Qershor, 2024 në 2:52 pm Përditësuar 8 Qershor, 2024 at 2:55 pm
 • ID e pronës: MRE-51103
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544