Qera, Hyrje private 3+1, tek Vilat Amerikane, 450 euro

 • € 450
Rruga Pandeli Evangjeli, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje private 3+1, tek Vilat Amerikane, 450 euro
Rruga Pandeli Evangjeli, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje private 3 1, tek Vilat Amerikane, 450 euro /muaj

 • Tipologjia 3+ 1
 • Adresa: Pandeli Evangjeli Pike Referimi: Vilat Amerikane
 • Pjeserisht e mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 450 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 3 1, me një sipërfaqe prej 140 m² qe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim të mirë, ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, kendi i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Shkurt, 2024 në 4:48 pm Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 4:48 pm
 • ID e pronës: MRE-30802
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 140 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Pandeli Evangjeli, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508