Qera Apartament 1+1, Marteniteti I Ri , 480 Euro

 • € 480
Rruga Martin Camaj, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, Marteniteti I Ri , 480 Euro
Rruga Martin Camaj, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Marteniteti I Ri , 480 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa.Perballe Martenitetit Te Ri

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 💶 480 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 5 te nje pallati . Apartamenti ofrohet  i mobiluar  dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Shkurt, 2024 në 2:07 pm Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 2:07 pm
 • ID e pronës: MRE-30783
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Martin Camaj, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121