Shitje; apartament 2+1, Rruga e Barrikadave, 178000 euro

 • € 178,000
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje; apartament 2+1, Rruga e Barrikadave, 178000 euro
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 178,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+ 1, Rr. e Barrikadave, 178,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+ 1 + 2Blk
 • Adresa: Rruga e Barrikadave , Pike Referimi: Gjimnazi Sami Frasheri
 • Bosh
 • Kati 10 (kati i fundit)
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe neto 89 m2
 • Cmimi i Shitjes 178,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+ 1+2bllk, me siperfaqe prej 89 m² qe gjendet në katin e 10 të nje pallati te ri me ashensor, kati i fundit me dalje ne tarrace ne shkalle.  Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi me dalje secila ne ballkone me vete secila, dhe tualeti. Shitet bosh (I pa mobiluar).  Apartamenti ka nje pozicion te mire ne qender te Tiranes; disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Shkurt, 2024 në 12:04 pm Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 12:10 pm
 • ID e pronës: MRE-30740
 • Çmimi: € 178,000
 • Sip. e pronës: 89 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 10
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508