SHTEPI ME QERA 2+1 – ”SIRI KODRA”,

 • € 300
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
SHTEPI ME QERA 2+1 – ”SIRI KODRA”,
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1018, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera shtepi 2+1, Siri Kodra,  300 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga ”Siri Kodra”

•E mobiluar

•300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet shtepi 2+1 . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore me sip, 93 M2, 1 banjo, e rregulluar dhe kompletuar..

Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire, + parkim brenda ne çmim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Shkurt, 2024 në 3:24 pm Përditësuar 26 Shkurt, 2024 at 9:22 pm
 • ID e pronës: MRE-30656
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 16
 • MORINA 16
+355694050127