Qera Pjese Vile 2+1+2,  Kamez , 330 Euro

 • € 350
Rruga Hazis Suçi, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 2+1+2,  Kamez , 330 Euro

Rruga Hazis Suçi, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1+2,  Kamez , 330 Euro

Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: rruga Hazis Suci

• bosh

• Shtepi private

• Kati 2

•  330 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet tek rruga Hazis Suci, eshte 2+1 , 165 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Hyrja ofrohet bosh . Perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 3:20 pm Përditësuar 10 Janar, 2024 at 4:18 pm
 • ID e pronës: MRE-24949
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 165 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Hazis Suçi, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135