Qera, Shtepi 1+1, Ali Dem, 300 euro/muaj

 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi private 1+1,  Ali Demi, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: rr. Pasho Hysa
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private.

Ambjenti ka organizim shume të mirë, I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet. Shtepia ofron edhe 1 vend parkimi per makine.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 10:54 am Përditësuar 19 Mars, 2024 at 11:00 am
 • ID e pronës: MRE-35789
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930