Qera Hyrje Private 3+1+2, Ali Demi ,500 Euro

 • € 500
Rruga Pasho Hysa, Çollak (Farka e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Hyrje Private 3+1+2, Ali Demi ,500 Euro
Rruga Pasho Hysa, Çollak (Farka e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1+2, Ali Demi,500 euro

• Tipologjia: 3+1+2

• Adresa: Rruga Pasho Hysa

• E mobiluar

• Kati i 2

• Shtepi private

• 500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 3+1+2 ne katin e 2 te nje shtepie me siperfaqe 120m².Ambienti jepet i Mobiluar. Ka 2  dhoma gjumi ,  kuzhine ,dhomen e ndenjes dhe dy tualete.  Ne gjendje shume te mire,me parkim dhe oborr.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 11:15 am Përditësuar 19 Mars, 2024 at 11:15 am
 • ID e pronës: MRE-35815
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Çollak (Farka e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129