Qera Apartament 1+1, Ish Fusha Aviacionit ,Kompleski Turdiu, 550 Euro

 • € 550
Rruga Andrea Kushi, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, Ish Fusha Aviacionit ,Kompleski Turdiu, 550 Euro
Rruga Andrea Kushi, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Ish Fusha Aviacionit , 550 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kompleksi Turdiu, Ish Fusha Aviacionit

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 84m² dhe gjendet në katin e 5  te nje pallati te ri me ashensor tek Kompleksi Turdiu, Ish Fusha e Aviacionit. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim te ri dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumi, korridori, dhe tualeti. Lirohet ne date 18 Prill.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 11:18 am Përditësuar 19 Mars, 2024 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-35818
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Andrea Kushi, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521