Qera, Apartament 2+1+2, Bulevardi i ri , 400 euro/muaj

 • € 400
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Bulevardi i ri , 400 euro/muaj
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, ish Stacioni Trenit, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa:  ish stacioni trenit
 •  bosh
 • Kati 2
 •  Pallat me ashensor  
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera   apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 2 të një  pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhomat e gjumit, korridori dhe 2 tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 12:06 pm Përditësuar 22 Mars, 2024 at 12:23 pm
 • ID e pronës: MRE-35847
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930