Qera, Apartament 1+1, Allias , 350 Euro.

 • € 350
Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Allias , 350 Euro.
Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartamnet 1+1, Allias

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Niko Avrami

• E mobiluar

• Kati i 3

• pallat

•350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati  me siperfaqe 56 m².Ambienti eshte i mobiluar . Ka 1 dhome, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 1:20 pm Përditësuar 2 Prill, 2024 at 2:08 pm
 • ID e pronës: MRE-35861
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518