Qera, Apartament 2+1+, Astir prane Bar Artistit, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+, Astir prane Bar Artistit, 450 Euro/Muaj
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+, Astir prane Bar Artistit, 450 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Prane Bar Artistit ne Astir
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj
 • Informacion mbi Pronën:

  Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 98m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkon.

  Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

   

  © MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 10:53 am Përditësuar 19 Mars, 2024 at 10:53 am
 • ID e pronës: MRE-35788
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129