Qera, Shtepi Private 1+1, Kombinat , 270 Euro/Muaj

 • € 270
Rruga Musine Kokalari, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi Private 1+1, Kombinat , 270 Euro/Muaj
Rruga Musine Kokalari, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Kombinat, 270 euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Kombinat
I mobiluar
Kati 3
Shtëpi Private
Cmimi 270 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtëpie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 6:55 pm Përditësuar 20 Mars, 2024 at 6:55 pm
 • ID e pronës: MRE-36040
 • Çmimi: € 270
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Musine Kokalari, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129