Qera Shtepi private 2+1 , te Pallati me Shigjeta 450Euro

 • € 450
Rruga Stefë Curani, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi private 2+1 , te Pallati me Shigjeta 450Euro
Rruga Stefë Curani, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 2+1 , te Pallati me Shigjeta 450Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Stefe Curani

• e Mobiluar

• Kati 4

• Shtepi private

•450 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 2+1 ne katin e katert te nje vile private 4kateshe me siperfaqe 100 m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar  me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti , ballkoni. Shtepia ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 5:09 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 5:09 pm
 • ID e pronës: MRE-38195
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Stefë Curani, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135