Shitet Apartament 3+2, Rezidenca “Porcelani 3”, 164,600 Euro.

 • € 164,600
RTV Klan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 3+2, Rezidenca “Porcelani 3”, 164,600 Euro.
RTV Klan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 164,600

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Rezidenca ”Porcelani 3”, 164,600 Euro.

 

• Tipologjia: 3+2

• Adresa:  Rezidenca ”Porcelani 3”, prane Rtv Klan

• Kati 5

• Pallat i ri

💶 156,000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+2+Bllk, me siperfaqe 126.67 m², ndodhet në katin e 5 në një pallati te ri  prane  Rtv Klan, tek Rezidenca ”Porcelani 3”. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 5:02 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 5:02 pm
 • ID e pronës: MRE-38191
 • Çmimi: € 164,600
 • Sip. e pronës: 111.36 m²
 • Sip. totale: 126.67 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa RTV Klan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518