Shitet Njesi Biznesi, Myslym Shyri, 228,000 Euro

 • € 228,000
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Njesi Biznesi, Myslym Shyri, 228,000 Euro
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 228,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Myslym Shyri, 228,000 Euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Reshit Petrela

• bosh

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• Sipërfaqe Bruo 65m²

• Sipërfaqe Neto 55m²

• Lartesia 3,7m

• 💶 228,000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe bruto 60m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace me 1 tualet,   pozicionuar prane rruges kryesore.  Ambienti eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 4:46 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 4:49 pm
 • ID e pronës: MRE-38188
 • Çmimi: € 228,000
 • Sip. e pronës: 52 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518