Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament pjese e nje vile, Rruga Paisi Vodica, Prane ures se Institutit Bujqesor Tirane, 2+1, 300 euro/muaj.

 • € 300
Rruga Paisi Vodica, Instituti, Bregu Lumit, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament pjese e nje vile, Rruga Paisi Vodica, Prane ures se Institutit Bujqesor Tirane, 2+1, 300 euro/muaj.
Rruga Paisi Vodica, Instituti, Bregu Lumit, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament pjese e nje vile,2 +1, Rruga Paisi Vodica, Prane ures se Institutit Bujqesor Tirane, 300 euro/muaj.

 • Tipologjia 2 1
 • Adresa: Rruga Paisi Vodica, Prane ures se Institutit Bujqesor Tirane
 • Pjeserisht i mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2 1, me një sipërfaqe prej 90 m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim të mirë, ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 4:31 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 4:37 pm
 • ID e pronës: MRE-38165
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Paisi Vodica, Instituti, Bregu Lumit, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kamez/Paskuqan/Babrru

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932