Qera Apartament 1+1, prane QSUT , 350 Euro.

 • € 350
QSUT, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, prane QSUT , 350 Euro.
QSUT, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, prane QSUT , 350 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres, spitali amerikan2, prane Fakultetit te Mjeksise

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 💶 350 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 2  te nje pallati. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 3:54 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 5:41 pm
 • ID e pronës: MRE-38145
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa QSUT, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135