Qera, Apartament 2+1+2+BLK, Astir 480 Euro/Muaj

 • € 480
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+BLK, Astir 480 Euro/Muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2BLK, Astir 480  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: ASTIR zonen e Unaze se re , Rruga Teodor Keko .
I mobiluar
Kati 6
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 480 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 118m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualete dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

DEJVI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 5:17 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 5:17 pm
 • ID e pronës: MRE-38201
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518